کوزموتک

(Cosmotec (STULZ S.p.A

کوزموتک در سال ۱۹۸۹ به منظور طراحی و تولید سیستم های سرمایش در ورونای ایتالیا تاسیس و در سال ۲۰۰۱ به غول سیستم های سرمایش مراکز حساس جهان ، اشتولز آلمان (STULZ GMBH) که دفتر مرکزی آن در هامبورگ است ملحق شد که پس از آن اسم شرکت از COSMOTEC SPA به STULZ SPA با حفظ نام تجاری COSMOTEC تغییر یافت.
پس از این تغییر ، نام کوزموتک به عنوان یکی از تولید کننده های اصلی سیستم های تهویه مطبوع ، سرمایش صنعتی ، مراکز حساس و داده ها (ICT) در ایتالیا و اروپا مطرح گردید.
نوآوری، انعصاف پذیری و احترام به محیط زیست در سیاست کاری کوزموتک منجر به دریافت گواهینامه ISO 9001 از سوی این کارخانه به عنوان یکی از اولین شرکت های تولید کننده در زمینه سرمایش ایتالیا، گردید.

سیستم یکپارچه کنترل کیفیت و ایمنی به همراه حفاظت از محیط زیست متضمن رسیدن به بالاترین جایگاه کیفی، شایستگی و اقتصادی بودن محصولات تولیدی در بازار رقابتی در کنار احترام به محیط زیست، سلامت و امنیت کارگران کارخانه تولید کننده و حتی مصرف کنندگان نهایی می باشد. کوزموتک با رعایت موارد مورد اشاره ، موفق به اخذ گواهینامه ISO 14001 در زمینه مدیریت محیط زیست شده است.

علاوه بر این، کوزموتک یکی از معدود کارخانه های صنعت سرمایش بوده که دارای استاندارد ISO 5001 در خصوص مدیریت مصرف انرژی می باشد. این گواهینامه به مصرف کنندگان این کارخانه تضمین می دهد که کلیه محصولات تولیدی با دارا بودن کیفیت بالا، مصرف انرژی پایینی دارند. مسئله ای که در حال حاظر یکی از مهمترین نگرانی های کلیه مصرف کنندگان در سرتاسر جهان می باشد.
کلیه محصولات کوزموتک کمکاکان در تنها کارخانه آن در نزدیکی ورونا ایتالیا و بر اساس آخرین استانداردهای اتحادیه اروپا (CE) تولید می گردند.